Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları

Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları

Yurtdışı İşçi Eleman Alımı, Yapan İnşaat Firmaları

Merhaba değerli okurlarımız Yapı ve inşaat sektörü lokomotif sektörlerden biri ve bu sektörde faaliyet gösteren yapı ve inşaat şirketleri gerçekleştirdikleri toplu personel, işçi, eleman, mühendis, mimar, teknik eleman alımları ile istihdama da büyük ölçüde katkıda bulunuyorlar. Yapı ve inşaat şirketlerinde çalışmak, eleman, işçi ve personel alımlarından yararlanmak isteyen adaylar için Türkiye’nin önde gelen söz konusu inşaat şirketleri birçok ülke için yurtdışı işçi ve eleman alımı da yapıyorlar.

Yurt dışında hangi ülkelerde inşaat elemanı aranıyor?

Yurt dışında özellikle Libya, Cezayir, Afganistan, Irak ve Türk Cumhuriyetleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere büyük ve önemli inşaat ve alt yapı projeleri üstlenen Türk firmaları on binlerce kişiye iş sağlıyor, işçi ve personel alımı yapıyor. Yurt dışı inşaat şirketlerinde işe alım konusunda örnek olarak Rönesans İnşaat gösterilebilir. Yurt dışında önemli projelere imza atan Türk İnşaat Firması her ay yaklaşık 500 civarında işçiyi yurt dışında yürüttüğü inşaat projelerinde çalıştırmak üzere bünyesine alıyor. Diğer bir örnek ise Alarko Şirketler Grubu, söz konusu şirket daha önceki yıllarda yurt dışında yürüttüğü işlerde çalıştırmak üzere 2 bin işçi alımı yaptı.

Yurtdışında en fazla işçi ve eleman alımı yapan inşaat firmaları: Enka İnşaat, Bulut İnşaat, Kayı İnşaat, Fi Yapı, Rönesans İnşaat, Limak İnşaat, Ukra İnşaat, Alarko Şirketler Grubu ve dahası…

Yurtdışı İşçi Alımlarına İş Başvurusu

Adı geçen büyük inşaat firmalarının yurtdışı işçi ve eleman alım ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar iş başvurularını firmaların insan kaynakları departmanları üzerinden veya insan kaynakları portalları üzerinden yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. kenan taner dedi ki:

  13 yıllık PVC ve alüminyum doğrama imalat ve montaj ustasıyım daha önce de yurt dışında çalıştım iş arıyorum ilgilenirseniz memnun olurum telefon numaram…

 2. Yaşar gurkan dedi ki:

  Selam.ben iztanbuldan yaşar.pide börek.poca.simit.lahmacun ustasiyim.aşci yardimcili yapabilirim.şufurlugum var.her turlu şantiyede çalişabilirim.yurt dişi engelim yuk.azerbaycan.ve özbekistanda caliştim.

 3. mehmet dedi ki:

  Slm ben hat aydan Mehmet Elektrik ustasiyim yurtdisinda çalıştım pazaportum ve arapcamda vardır saygılar.

 4. Alibey gözgöz dedi ki:

  Kule vinç operatörüyüm. yurtdışı Türk Cumhuriyetlerinde çalışmak istiyorum. Uluslararası geçerli operatörlük belgem var. Pasaportum var.

 5. Recep Tunalı dedi ki:

  13 yıldır mobilya marangoz işi yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum

 6. Ramazan Gözel dedi ki:

  Selam ben 20 yaşında havalandırma mekanik havalandırma sistemi ustasıyım yanımda üç kalfada var izolasyonda yapılır şimdiden teşekkür ederim

 7. Sertan dedi ki:

  Sıhhi tesisat ustasıyım 20 senelik tesisat üzererine her iş yaparımm yurt dişında da çaliştım saygılar

 8. Sertan dedi ki:

  Sıhhi tesisat ustasıyım 20 senelik tesisat üzererine her iş yaparımm yurt dişında da çaliştım saygılar

 9. mehmet soğanlı dedi ki:

  Laminant parke ustası yım kendi makinelerim mevcuttur yurtdışında çalışmak istiyorum

  1. rıdvan dedi ki:

   ben rıdvan 8 senelik parke ustasıyım .ayrıca fayans işide yapıyorum
   yurt dışında çalışmak istiyorum veya bir ekibe kaqtılmak istiyorum

 10. Erdal dedi ki:

  22 yıllık alçı boya ustayım yurt dışında çalışıyorum genelde yurt dışı işi olursa giderim Venezuela.fildişi sahillerinde Rusya da. Çalıştım.iş olursa arayın 25,30 kişilik ekibim var

 11. Murat dedi ki:

  Uzun yıllardır inşaat işlerinde çalışıyorum. 2000 yılından bu yana zaman zaman yurdışına çıkıyorum. Kaba yapı (kalıp), duvar, seramik, alçıpan işlerinde usta, usta başı ve kalfa olarak faliyet gösterdim…Bu alanlarda, her türlü projeyi okur ve uygulayabilirim! Rönesans, Alarko, Turkuaz, Kayı, Art Granit, Ulus, Yenigün, Turmaks v.b. firmalarda çalıştım. Ayrıca; genelde inş kalıp üzerine, potansiyel ekip arkadaşları kadrosuna sahibim. Kalebodur işinde de, kalitemden taviz vermem! Şimdiden göstereceğiniz duyarlılık için teşekkürlerimi arz ederim!

 12. Eşref dedi ki:

  Slm eşref ben Demirci ustasıyım şirketinizdeçalışmak istiyorum ekipte kurabilirim saygilar

 13. Savaş özel dedi ki:

  Elaman olarak sizlerle çalışmak isterim

 14. ismail kayabaşı dedi ki:

  insaat kalip ustasi